Pompy ciepła chełm - Eko Trend 

+48 602 777 776

Kategoria:

Coraz więcej osób prywatnych i inwestorów z Chełma decyduje się na zainstalowanie pompy ciepła w obiektach mieszkalnych i użytkowych. To pozytywna tendencja, szczególnie z perspektywy ochrony środowiska i podwyższonej jakości życia. Czasami jednak popyt bywa większy niż podaż i trudno znaleźć fachowców, którzy zapewnią profesjonalny, szybki montaż urządzenia w dogodnym terminie. Na szczęście jesteśmy my!

Pompa ciepła w Chełmie - czy warto w nią inwestować?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto rozważyć to rozwiązanie. Nowoczesne urządzenia grzewcze generują szereg korzyści, zarówno dla użytkowników, jak i środowiska. Przede wszystkim:

  • są ekologiczne – nie emitują szkodliwych substancji,
  • nie rozprowadzają spalin w budynku,
  • wykorzystują energię odnawialną,
  • generują niskie koszty eksploatacji – nie wymagają paliwa stałego,
  • mają wysoką klasę energetyczną – są wydajne i pobierają mało energii,
  • cechują się długą żywotnością – ok 30-40 lat,
  • zajmują mało miejsca – nie trzeba przeznaczać na nie specjalnego pomieszczenia ani pomieszczenia na paliwo stałe,
  • są bezpieczne dla mieszkańców i użytkowników budynku – nie stwarzają zagrożenia wybuchem.

Aby urządzenia gwarantowały wszystkie te korzyści, muszą być dobrze dobrane do potrzeb i profesjonalnie zamontowane. W obu kwestiach możemy pomóc!

Pompy ciepła - sprzedaż i instalacja w Chełmie

Zajmujemy się montażem pomp ciepła w różnych miastach w obrębie województwa lubelskiego, dlatego możemy zaproponować usługi również mieszkańcom Chełma. Specjalizujemy się w zakładaniu urządzeń grzewczych zarówno w remontowanych, jak i budowanych budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Dysponujemy niezbędnym sprzętem, a nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy założą instalację w krótkim czasie!

Nasza oferta – dojazd, montaż, pomiary

Zapewniamy kompleksowe usługi na terenie Chełma. Możemy Państwu doradzić jaka pompa cieplna – wodna, powietrzna czy gruntowa – sprawdzi się w danym budynku. Ponadto zapewniamy fachowy montaż oraz krótkie szkolenie z obsługi urządzenia. Możemy również wykonać pomiary wydajności systemu.